Podziękowania i świąteczne życzenia

Drodzy przyjaciele,

Składamy na Wasze ręce serdeczne podziękowania za zorganizowanie dzieciom przecudnych świąt. Dzięki Państwa zaangażowaniu wiele dziecięcych marzeń zostało spełnionych. Dzieci mogły poczuć, że są dla kogoś ważne. Dla miłośników sportu były hulajnogi, korki, deskorolki, dla fanów klocków wspaniałe zestawy lego, dla młodych dam przepiękne kreacje, biżuteria i perfumy. Zawitały do nas nowe lalki, kucyki, auta, helikoptery, planszówki. Nie zabrakło ślicznych ubranek i słodyczy. Wymieniać można bez końca:) Ogrom otrzymanej pomocy przerósł nasze oczekiwania. Za wszystko serdecznie dziękujemy, radość dzieci była bezcenna.

Serdeczne podziękowania w imieniu dzieci oraz dyrekcji i wychowawców ślemy dla pracowników firmy PWC za przekazanie dzieciom paczek świątecznych, Przedszkolu Kids Academy z Wilanowa za przekazane prezenty, P. Izie Korcz z przyjaciółmi, p. Mirce Aronowicz, dyrekcji, nauczycielom i uczniom szkoły w Gołkowie za zorganizowani wspaniałej Wigilii i paczek dla dzieci. Szczególne podziękowania przekazujemy P. Kamili Szczawińskiej oraz jej pomocnikom – Kalince i Julianowi za zaangażowanie, prezenty świąteczne oraz możliwość uczestniczenia w gwiazdce z One Day. Komitetowi społecznemu przy CNBOP bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie dla domku nr. 1. Dziękujemy także Stowarzyszeniu Wietnamczyków w Polsce za okazaną nam pomoc w doposażaniu domków. Firmie Cargill dziękujemy za przyprawy, produkty spożywcze oraz zorganizowanie warsztatów kulinarnych dla dzieci. Dziękujemy także p. Marcie Broniszewskiej, p. Bożenie Poryckiej, p. Iwonie Skowrońskiej, p. Sylwii Kowalczyk i pracownikom banku PKO, p. Basi Kurdej-Szatan z przyjaciółmi za pomoc w wyposażeniu domków, p. Agnieszce Wilczewskiej za możliwość udziału w Mikołajkach u Kuby Wesołowskiego. Wszystkim osobom, które angażują się w pomoc naszym dzieciom serdecznie za wszystko dziękujemy. To wspaniałe mieć takich przyjaciół.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia, oby te Święta upłynęły w zdrowiu, w atmosferze pełnej rodzinnego ciepła. Oby ten świąteczny czas napełnił Wasze serca spokojem i radością a nadchodzący Nowy 2016 Rok, przyniósł wiele sukcesów Państwu oraz Państwa najbliższym.